درب لابی دو لنگه

| 132,516 بار دیده شده |
کمپانی ها
زمانی که به یک درب لابی با امنیت و پایداری بالا نیاز داشته باشید به حتم یکی از بهترین گزینه های شما برای انتخاب درب میتواند درب لابی دو لنگه باشد. چرا که این درب دارای ضخامتی تقریبا دو برابری به نسبت درب تک لنگه بوده که به علت پهنای بالای درب های لابی دولنگه با استفاده از قفل های مخفی ضد سرقت، امنیت درب های لابی افزایش می یابد.

آشنایی با درب لابی دو لنگه

درب های لابی دو لنگه بیشتر برای ورودی های با فضای زیاد مورد استفاده هستند چرا که به نسبت درب لابی تک لنگه دارای پهنای وسیع تری هستند.
بیشتر بودن فضای ورودی به نسبت ورودی هایی که  عرض و ارتفاع کمتری دارند، امتیاز مثبتی برای آنها به شمار می آید چرا که برای نمونه در زمان هایی که اساس کشی، و یا آوردن تجهیزات و موارد جدید به داخل ساختمان لازم است میتوان به طور راحت تر و بدون مشکلاتی از قبیل برخورد با چهارچوب و یا خود درب آسوده خاطر بود.

جنس درب های لابی دو لنگه

جنس درب لابی دو لنگه میتواند انواع مختلفی باشد ولی اصولا از آنجایی که علت انتخاب درب های دو لنگه امنیت بالاتر آنها میباشد از جنس های چوبی و فلزی برای ورودی های خود بهره میبرند.
جنس های چوبی خود میتواند یکی از مدل های مختلف از چوب باشد.

  • درب لابی دو لنگه ام دی اف(MDF)
  • درب لابی دو لنگه پی وی سی (PVC)
  • درب لابی دو لنگه چوب راش
  • درب لابی دو لنگه گردو
  • درب لابی دو لنگه بلوط

و سایر موارد دیگر که برای انتخاب موجود هستند.

درب لابی دو لنگه شیشه خور

اگر قصد افزودن زیبایی بیشتری به درب خود هستید میتوانید از نوع شیشه خور درب های دو لنگه بهره مند شوید که در کناره ها و یا وسط آن از شیشه ای استین گلاس و یا سری مدل های مقاوم دیگر استفاده میشود که این شیشه ها میتوانند از طرح های خاص رنگی در باب سلیقه شما برخوردار شوند.

آشنایی با روکش های درب دولنگه لابی

برای روکش درب های لابی دو لنگه همانند درب های تک لنگه از رنگ های پلی اورتان و یا پلی استر استفاده میکنند تا سطح درب بتواند ظاهر خود را در برابر مشکلات مختلفی که به زیبایی درب لطمه وارد میکند حفظ کند .

همچنین در روکش های به کار رفته از کیفیت ضد آب بهره گرفته میشود تا درب لابی در برابر نم و رطوبت تا حد بالایی دوام آورد.

نصب درب لابی دو لنگه

کار نصب درب های لابی دو لنگه به نسبت درب های لابی تک لنگه سخت تر و زمان بر تر است چرا که این مدل درب ها دارای وزن سنگین تری بوده که کار حمل و جایگیری آن را از مشقت بیشتری برخوردار میکند.

در واقع اینکه به طور کلی درب های دو لنگه به هنگام نصب نیازمند رگلاژ و تنظیمات سخت تر خود هستند. به این صورت که رگلاژ درب ضد سرقت دولنگه لابی در کارخانه و در محل پروژه و نصب آن به درب های تک لنگه زمانبرتر می باشد به این دلیل که یک سمت درب بر روی لنگه درب قرار گرفته و به همین سبب افزایش زمان رگلاژ درب میشود. نصب درب های لابی دو لنگه معمولا به گونه ای است که بازشوی آنها به اندازه 90 الی 100 سانتی متر باشد.

نظرات شما درباره درب لابی دو لنگه
امتیاز: