درب لابی یک لنگه

| 8,512 بار دیده شده |
درب لابی کد E02

روکش های قابل سفارش : راش ، گردو

ابعاد درب لابی : ابعاد بصورت سفارشی ساخته می شود

ارتفاع قابل تولید : ارتفاع به درخواست مشتری...

22,700,000 تومان
(1 نظر)
502 بار دیده شده
02188539290

کمپانی ها

 درب لابی یک لنگه به عنوان دربی ارزان قیمت به نسبت سایر درب  های لابی شناخته میشود که دلیل آن همانطور که از اسمش مشخص است یک لنگه بودن آن میباشد به این معنی که ساختار درب دارای ضخامت کمی است، همین مسئله باعث شده تا وزن درب هم کم بوده و کار حمل و نصب آن را برای نصابان درب لابی آسان تر سازد.

درب لابی یک لنگه میتواند از جنس ها و رنگ های مختلفی که بیشتر چوب است تشکیل و ساخته شود که حتی میتوان آن را به صورت سفارشی تهیه کرد.

هر چه کیفیت چوب و یا فلز و هر آنچه در آن به کار رفته باشد و باعث بهتر شدن ساختار درب شود، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود به طوری که اگر برای مثال از جنس ام دی اف که از قضا بیشترین محبوبیت را برای استفاده در ساخت درب دارد استفاده شود.

درب لابی از قیمت بالایی برخوردار خواهد بود. باید بدانید که برای روکش درب ها از روکش با کیفیت مانند رنگ پلی اورتان یا پلی استر بهره میبرند تا درب لابی که ظاهر آن از اهمیت خاصی برخودار است دچار خط و خش و آسیب هایی که ممکن است به سادگی بوجود آیند نشود. ضخامت چوب برای درب یک لنگه در حدود 6 الی 10 سانتی متر میباشد که بسته به جنس به کار رفته در آن متفاوت میباشد و همچنین برای درب و چهارچوب آن اندازه های لازمه تولید میشود یعنی اینکه نصاب و یا کارشناس با حضور در محل اندازه مد نظر را تعیین کرده و سپس درب مورد انتخاب شما به نسبت جای آن تولید کرده و سپس کار نصب آن را انجام میدهد.


اگر در ساخت درب از چوب اچ دی اف استفاده شود در ساختار داخلی آن هم از شبکه های هانی کام به کار میرود که استقامت درب را دو چندان میکند، همچنین استفاده از اتصالات فینگر جوینت در کلاف چوب داخلی درب های اچ دی اف باعث شده تا این نوع درب ها را از هرگونه تابیدگی به دور کرده باشد. با این مواردی که به در ساخت نوع اچ دی اف به کار میرود درب دارای امنیت بیشتری به نسبت درب های ساده تر شده که برتری ویژه ای پیدا میکند تا مشتریان حساس به موارد پایداری درب هم بتوانند از نوع یک لنگه امنیت لازمه را به مقدار کافی داشته باشند،این مسائل به این دلیل است که درب های لابی یک لنگه اصولا سطحی ترین ضخامت را دارا هستند و به همین سبب معمولا امنیت پایین تری به نسبت درب های یک و نیم و دو لنگه دارند.
درب های لابی یک لنگه در مکان های مختلفی ممکن است کاربرد خود نشان دهند به گونه ای که سفارش آن برای ساختمان های اداری، بانک ها، شرکت های با کارکرد متفاوت ازهم، ساختمان های مسکونی و موارد دیگر صورت میگیرد.

 

نظرات شما درباره درب لابی یک لنگه
امتیاز: