درب لابی آهنی

| 1,908 بار دیده شده |
کمپانی ها
انواع  و اقسام درب های لابی مختلف در سری نقاط مختلف شهر و حتی کشور یافت میشوند که ممکن است چوبی، فلزی و یا شیشه ای باشند که هر کدام از آنها به انواع مختلفی در جنس خود در دسترس هستند. برای نمونه در بخش فلزی ما نوع آهنی را داریم که دارای ساختار خاص خود نیز میباشد.  در این بخش به معرفی شرکت ها و تولیدکنندگان درب لابی آهنی می پردازیم.

آشنایی با انواع درب لابی آهنی

درب های لابی آهنی در کشور ما یکی از سری انواع محبوب درب لابی هستند که تنوع بسیاری در سازه های متفاوت و مختلف آن یافت میشود به طور دقیق تر یعنی درب لابی آهنی میتواند دارای طرح های متنوع و زیبایی باشد که امروزه با عبور از محل های مختلف میتوانید انواع آن را در ورودی های ساختمان های شهر مشاهده کنید.

شما میتوانید یکی از طرح های موجود توسط درب سازان را خریداری کنید و یا اینکه طرح دلخواه خود را به طور سفارشی درخواست کنید. در طرح های به کار گرفته شده میتواند از رنگ های متنوعی که از جمله آنها مشکی و طلایی است استفاده شود هرچند در بعضی موارد از رنگ های کرم و سفید هم استفاده میکنند که البته در این زمینه هم شما قادر به انتخاب هستید. به طور کلی درب های آهنی دارای ظاهری زیبا هستند که مشتریان را ترغیب به خریداری آنها مینمایند. اگر به دنبال جذابیت بیشتر در آنها هستید میتوان از ترکیب شیشه و آهن بهره برد که شیشه در قسمت پشتی از دید بیرون قرار میگیرد و جلوه خاصی از ترکیب این دو به شما ارائه میکند.
درب های لابی آهنی یکی از مستحکم ترین سری مدل های درب های لابی هستند که بدون جلب توجه نمیتوان ساختار آنها را برهم زد. چرا که هر دزدی بدون ایجاد صدا نمیتواند قسمت های آهن را از هم جدا کند.
نصابان درب اصولا برای نصب درب لابی آهنی جدی ترین مشکلی که با آن مواجه هستند وزن این درب میباشد که کار داخل لولا اندازی آن را مشکل میکند حال که به لولا اشاره شد خوب است بدانید که لولای درب بر روی چهارچوب آهنی آن جوش خورده و درب بر روی آن لولاها جایگذاری میشود.
درب های لابی آهنی به این دلیل که در اثر نم  و رطوبت به راحتی میتوانند دچار زنگ زدگی شوند، بر روی آنها از رنگ های روغنی خاصی استفاده میکنند که به هنگام بارش باران و یا شست و شو دچار زنگ زدگی که مرور زمان درب را دچار فرسایش و پوسیدگی میکند نشوند.
برای اینکه درب های لابی آهنی دارای امنیت کافی تری باشند برای قفل های آنها میتوان از قفل های وارداتی از ترکیه استفاده کرد که دارای ساختاری پیچیده تر و محکم تر بوده و سارقان قادر به درهم شکستن ساختار داخلی آنها به سادگی نخواهند بود و به این ترتیب درب لابی شما دارای امنیت بهتر شده که آسوده خاطری را برایتان در بر دارد.

 

نظرات شما درباره درب لابی آهنی
امتیاز: