درب های ضد سرقت تک لنگه، یک ونیم لنگه و دو لنگه

درب های ضد سرقت تک لنگه، یک ونیم لنگه و دو لنگه
(2 نفر) | 366 بار دیده شده | تاریخ انتشار: پنجشنبه, 21 مرداد 1400 | توان:0

درب های ضد سرقت تک لنگه، یک ونیم لنگه و دو لنگه

درب های ضد سرقت به شکل ها و اندازه های مختلف طراحی و تولید میشوند که از تفاوت های آنها میتوان به یک ، یک و نیم و یا دو لنگه بودن آنها اشاره نمود.چند لنگه بودن درب های ضد سرقت بسته به مکان مورد استفاده قرار دادن آنها دارد.

 

درب ضد سرقت تک لنگه

این نوع درب ها از درب های معمولی ضد سرقت به شمار می آیند که سریعترین زمان تولید درب ضد سرقت شامل این نوع درب میباشد . درب های تک لنگه عرضی کمتر از 125 سانتی متر دارند و به علت تک لنگه بودن و وزن کمتر سرعت نصب سریعتری را هم در بر دارند که توسط فرد متخصص در زمینه نصب درب صورت میپذیرد. درب های ضد سرقت تک لنگه به نسبت دیگر درب ها از قیمت ارزان تری برخوردارمیباشند که باعث میشود مشتریانی که به دنبال درب ضد سرقت ارزان قیمت هستند هم بتوانند بواسطه درب ضد سرقت تک لنگه ، برای محل مورد نظر خود درب ضد سرقت تهیه نمایند.

درب های ضد سرقت یک ونیم لنگه

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه به نسبت درب تک لنگه زمان تولید بیشتری را مطلبد. میزان عرض درب یک و نیم لنگه ضد سرقت از 125 سانتی متر تا 155 سانتی متر طراحی و تولید میشود. این نوع درب بیشتر به عنوان درب ورودی آپارتمان ها و یا ساختمان های اداری، تجاری و غیره کاربرد دارند هر چه عرض درب (تا سقف 155 سانتی متر) بیشتر باشد میزان امنیت آن هم بیشتر خواهد بود، چرا که دربرابر فشار های وارده بر اثر ضربه مقاومت بیشتری را نشان میدهد. درب ضد سرقت یک ونیم لنگه به شکل های چوبی و فلزی تولید میشوند و به نسبت درب های دو لنگه دارای قیمت پایین تری هستند.

 

درب های ضد سرقت دو لنگه

درب ضد سرقت دو لنگه از نوع بسیار با امنیت و با استقامت درب های ضد سرقت است که به لحاظ زمانی پس از سفارش مدت زمان بیشتری را برای ساخت آن باید صرف نمود چرا که ساختار محکم تری باید بر روی آن پیاده شود. عرض درب ضد سرقت دو لنگه از 155 سانتی متر الی 2 متر مورد ساخت قرار میگیرد که البته به طور استثنا بنا به درخواست مشتری فرای 2 متر هم قابل طراحی و ساخت میباشد. این نوع درب معمولا به عنوان ورودی اصلی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد، خیلی از درب های لابی که دیده اید درب های دو لنگه نیز هستند که مللاحظات امنیتی لازمه هم بر روی آنها به کار رفته است. درب لابی که از مهمترین و بیشترین تولیدات درب های دو لنگه میباشد به لحاظ زمانی، قیمت و طراحی دارای زمان و هزینه بیشتری برای تولید هستند. درب دو لنگه به شکل های چوبی و فلزی با خواست مشتری همچون درب های دیگر تولید میشود. استفاده از پین های قاوصندوقی برای هر هر طرف از درب ضد سرقت دو لنگه باعث مقاومت بهتر لولاهای آن میشود، نصب درب ضد سرقت دو لنگه توسط فرد متخصص در نصب درب انجام میگیرد.

 

محصولات مرتبط درب های ضد سرقت تک لنگه، یک ونیم لنگه و دو لنگه

مقاله های مرتبط درب های ضد سرقت تک لنگه، یک ونیم لنگه و دو لنگه

انواع درب ضد سرقت ترک،چینی،ایرانی،در ضد سرقت چوبی،فلزی،PVC ...

انواع درب ضد سرقت ترک،چینی،ایرانی،در ضد سرقت چوبی،فلزی،PVC ...

در بازار ایران انواع درب ضد سرقت از ایرانی و چینی و ترک گرفته تا جنس فلزی  و چوبی و ... که ممکن است باعث شود که شما هنگام خرید اینترنتی و یا حضوری در ضد سرقت دچار تردید شوید.

نصب و آموزش نحوه تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت

نصب و آموزش نحوه تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت

آموزش نحوه تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت - به دلیل استحکام و مقاومت بالای ساختار درب ضد سرقت، استفاده از این نوع درب در خانه‌های نوساز امری قطعی شده است و می توان گفت امروزه در بسیاری از آپارتمان ها از درب ضد سرقت استفاده می شود.

تمیز کردن درب ضد سرقت + ضد عفونی کردن

تمیز کردن درب ضد سرقت + ضد عفونی کردن

تمیز کردن درب های ضد سرقت به نسبت درب های ساده تفاوت آنچنانی ندارد و شما بدون مشکل و به راحتی میتوانید درب ضد سرقت خود را تمیز نموده و از آن نگهداری نمایید که طرق آن به شکل های زیر میباشد.

آشنایی با انواع روکش درب ضد سرقت
نظرات شما درباره درب های ضد سرقت تک لنگه، یک ونیم لنگه و دو لنگه
امتیاز:
عباسی
جمعه, 22 مرداد 1400
مطلب مفیدی بود ممنون