درب ضد سرقت | لیست قیمت

(38 نفر) | 8477 بار دیده شده |
در این بخش به معرفی شرکت ها و فروشندگان محصولات درب ضد سرقت به همراه قیمت آن ها می پردازیم .

آشنایی با درب ضد سرقت

درب ضد سرقت دارای ساختاری با امنیت بسیار بالا می باشد و از ورود دزد و یا سارقین جلوگیری می کند و مطمئنا برای مکان هایی که امنیت حرف اول را می زند ، کاربرد امنیتی دارد. در اوایل ورود این نوع درب بانک ها و یا مکان هایی که دارای خزانه برای نگه داری اسناد مهم احتیاج به امنیت داشتند از درب ضد سرقت استفاده می کردند اما امروزه منازل نیز از مشتریان اصلی درب های ضد سرقت هستند.

ساختار کلی درب ضد سرقت از چهارچوب ، قفل ، لولا  و حتی جنس درب کاملا با درب های معمولی فرق دارند. درب ضد سرقت در برابر فشار ، بریدگی ، شکستن از امنیت بالایی برخوردار می باشد.قفل این درب کاملا تقویت شده و از موادی ساخته شده است که قابل برش نمی باشند.پس حتما هنگام خرید به قفل های درب ضد سرقت دقت کافی داشته باشید. یک لایه عایق صدا و گرما در بدنه درب ضد سرقت استفاده شده تا از ورود سرو صدا به داخل و هدر رفتن انرژی گرمایی جلوگیری کند .

حتما دقت داشته باشید که درب ضد سرقت باید به تناسب محل مورد نظر سفارش داده شود .دقت داشته باشید که در مکان هایی مانند آپارتمان که سارقین نمی توانند زیاد سرو صدا ایجاد کنند شما می توانید از درب های ضد سرقت فلزی که دولایه ورق فلزی به ضخامت ۱میلیمتر دارند برای نصب استفاده کنید.

مکان های خلوت مانند ویلا های ساخته شده در روستا که به طور مرتب دسترسی به آنها ندارید را می توانید از درهایی با لایه های فلزی ضخیمتر و موادی که در برابر اسید و یا برش مقاومت بیشتری دارند که در بدنه درب استفاده شده است خریداری کنید.

آشنایی با اجزای اصلی درب ضد سرقت

هنگام خرید درب ضد سرقت باید با ساختار و اجزای درب ضد سرقت آشنا باشیم تا بتوانیم یک خرید عالی و درست انجام دهیم .پس در ابتدا به معرفی اجزای اصلی درب ضد سرقت می پردازیم:

لایه فلزی

همانطور که در تعریف درب ضد سرقت گفتیم در ساختار بدنه این نوع درب یک لایه فلزی ضد اسید و ضد برش  به کار می رود که بستگی به نوع کاربرد درب از یک یا دو ویا چند لایه ورقه استفاده می شود که بین دو لایه روکش چوبی و یا MDF قرار می گیرد.معمولا استاندارد ضخامت این لایه فلزی بین یک تا دو میلیمتر می باشد.در زمان انتخاب درب ضد سرقت از ضخامت و تعداد لایه های فلزی به کار رفته اطمینان حاصل کنید زیرا این لایه در مستثنی کردن این درب با درب های معمولی نقش به سزایی دارد.

عایق درب ضد سرقت

 هنگام خرید درب ضد سرقت حتما به موضوع عایق بودن و جنس مواد به کار رفته در درب ضد سرقت توجه کنید. در ساختار این درب بین ورقه های چوبی و فلزی  را از پشم شیشه و یا سنگ و یا هر دو پر می کنند تا به نوعی عایق حرارتی و عایق صدا باشد.معمولا درب های ضد سرقت به نوعی درب ضد حریق نیز نامیده می شود و در برابر حرارت مقاومت بالایی دارد.

چهار چوب در

در کل چهارچوب از دو جنس فلزی و چوبی ساخته می شود که در بحث درب ضد سرقت باید از جنس فلز ، آهن . یا فولاد باشد تا مقاومت لازم در برابر هرگونه آسیب را داشته باشند.چهارچوب های درب ضد سرقت از دو تیرک عمودی و افقی مانند درب های معمولی تشکیل می شود که روی آن را رنگ می کنند .این رنگ مخصوص به صورت پودری الکترواستاتیک روی درب پوشیده می شود و بعدحرارت داده می شود تا در برابر خط و خش مقاومت لازم را پیدا کند.

عایق درب ضد سرقت

قفل ضد سرقت

یکی دیگر از اجزای اصلی درب ضد سرقت قفل درب می باشد که باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد زیرا بدون یک قفل درب ضد سرقت به یک درب معمولی با امنیت بسیار پایین تبدیل می شود.

درب های معمولی فقط دارای یک محل برای قفل می باشند اما قفل درب ضد سرقت از چند جا به چهارچوب قفل می شود. بعضی از این قفل ها در برابر برش و یا اسید مقاوم هستند .در حالت استاندارد یک قفل در بالای دستگیره نصب می شود که به قفل شب بند معروف است و قفل پایین که قفل اصلی درب ضد سرقت می باشد که در انتخاب بهترین کیفیت دقت نمایید.

در بازار قفل های ضد سرقت متنوعی مانند اثر انگشتی ، کارتی ، رمز دار یافت می شود . برای اطلاعات بیشتر به مقاله " آشنایی با انواع قفل درب ضد سرقت و امنیتی " مراجعه کنید.

 

قفل درب ضد سرقت

روکش درب ضد سرقت

روکش درب ضد سرقت می تواند از جنس چوب ، ام دی اف (MDF) ، فلز ، شیشه ، رویه پی وی سی (PVC) ، چرم ، HDF سفارش داده شود. این روکش ها در کشور ترکیه و یا اروپا تولید می شود. در ایران درب ضد سرقت روکش چوبی برای منازل استفاده می شود که بنا به درخواست مشتری ضخامت تعریف می شود که معمولا بین 8 تا 10 میلیمتر می باشد.این جنس چوب طبیعی از درخت گردو و یا راش به دلیل مقاومت بالای این درختان از پرطرفدارترین جنس به کار رفته در درب های ضد سرقت می باشند.

برای اطلاعات بیشتر به مقاله "آشنایی با انواع ورقه های روکش درب ضد سرقت" مراجعه کنید

کلید درب ضد سرقت

یکی از اجزای اصلی درب ضد سرقت کلید آن می باشد .ساختار کلید در انواع درب ضد سرقت با هم فرق می کنند.معمولا قفل درب ضد سرقت با توجه به کشور سازنده آن تعداد کلید ها متفاوت می باشد در بعضی 7 کلید که 5 عدد آن اصلی و 2 عدد کلید کارگری می باشد.

در ادامه می توانید برای اطلاعات بیشتر به مقاله های زیر رجوع کنید : درب ضد سرقت چند کلید دارد

لولا درب ضد سرقت

اصولا برای درب ضد سرقت از سه لولای بلبرینگ استفاده میشود چرا که بتواند مقاومت لازم را در برابر فشار وزن و آسیب از عمد توسط سارقان داشته باشد .همچنین این لولا به گونه ای تعبیه میشود که پس از نصب امکان دسترسی به آن از بیرون توسط سارقان وجود نداشته باشد.

اگر به نحوه نصب شدن درب ضد سرقت توجه کرده باشید ، لولای درب یکی از اجزایی می باشد که تقریبا جلوی دید کسی نمی باشد و در چهارچوب درب پنهان می کنند تا از نفوذ سارقین با آسیب زدن به لولا از طریق اهرم کردن ، جلوگیری شود.

جنس لولا ی درب ضد سرقت باید از مواد مقاوم و مستحکم ساخته شده باشد تا بتواند وزن درب را تحمل کند .معمولا برای درب ضد سرقت از سه لولای بلبرینگ استفاده می شود.

انواع درب های امنیتی ضد سرقت در ایران

انواع درب ضد سرقت موجود در ایران سه نوع درب به فروش می رسد. کشورهای سازنده این نوع درب امنیتی ایران ، ترکیه ، چین و ایتالیا می باشد. شما می توانید با توجه به ویژگی درب ضد سرقت انتخابی خود و بودجه مورد نظر اقدام به خرید کنید .

قیمت درب ضد سرقت

شما در سایت درب کالا می توانید از قیمت درب ضد سرقت قبل از خرید و حضور فیزیکی در محل اطلاع داشته باشید تا خرید مناسبی کنید.همچنین شما می توانید با جستجو از بین درب های ضد سرقت نامحدود در سایت انتخاب درستی داشته باشید و تمامی ویژگی های آن را قبل از خرید اطلاع پیدا کنید.

انواع مختلفی از درب ها در تنوع رنگی و کیفیتی و قیمت متفاوت در سایت درب کالا موجود می باشد که به راحتی می توانید با اطلاع از قیمت نیاز خود را بر طرف نمایید و با اطلاع کامل از مشخصات درب مورد نظر خود را خریداری کنید.

درب ضد سرقت ایتالیایی

درب ضد سرقت ایتالیایی که از بهترین انواع درب های ضد سرقت به شمار می آید به لحاظ ساختاری و مقاومت دارای کیفیت بالایی است. برای مثال ساختار این درب ها به گونه ای است که در برابر احتراق و ضربات تا حدود بالایی خودش را حفظ میکند. هر چند البته با توجه به کیفیت آن قیمت بالاتری راهم میطلبد.

البته این مطلب را باید در نظر گرفت که از لحاظ قیمت نسبت به دیگر رقبا از قیمت بالایی برخوردار می باشد زیرا کیفیت و ساختار این نوع درب کاملا متفاوت می باشد. با توجه به افزایش قیمت دلار و یورو در  سال های اخیر قیمت این درب ایتالیایی بالا رفته و ممکن است در بازار به سختی در دسترس باشد.

درب ضد سرقت ترک

این نوع درب ها در کشور ترکیه تولید می شود و به لحاظ بالا بودن کیفیت، قیمت آن نیز به طبع بالا می باشد .البته نسبت به مدل ایتالیایی خود ارزان تر می باشد.استحکام و دوام بالای درب ضد سرقت ترک باعث شده تا در برابر زلزله و آتش سوزی مقاوم باشد .این نوع درب ضد سرقت ترک دارای یک پنل ویا اسکلت فولادی ست که ما بین دو ورقه فولادی دیگر قرار می گیرد.وجود پین های فولادی در چند قسمت درب و اتصال آن به چهار چوب باعث شده تا ساختاری غیر قابل نفوذ ایجاد شود.

درب ضد سرقت ترک از لحاظ کیفیت ساختاری مقدار کمی با درب ایتالیایی اختلاف دارد که آن را هم در قیمت آن مشاهده میکنید.درب ترک دارای ساختاری استاندارد و با کیفیت است که فروش خود را به طور متداول دارا میباشد، چه بسا به لحاظ قیمتی هم قیمت درب ضد سرقت لوکس ترک به صرفه تر است.  تنوع رنگی و طرحی بسیار لوکس این نوع درب ضد سرقت از ویژگی های بارز نوع ترک آن محسوب می شود .که با هر سلیقه ای سازگار می باشد.

درب ضد سرقت چینی

درب ضد سرقت چینی پر فروش ترین نوع درب سرقت در جهان است، این درب به لحاظ قیمتی بسیار ارزان تر از قیمت های سایر رقبا در بازار های جهانی و ایران است و همچنین میزان تولید آن به میزان عجیبی بسیار زیاد است که باعث میشود خیلی از کشورها به فکر واردات درب چینی باشند.

از این نوع درب در ایران با قیمت نسبتا پایینی یافت می شود اما باید این نکته را نیز در نظر گرفت که به دنبال قیمت پایین ،کیفیت آن نیز پایین می باشد.

درب ضد سرقت ایرانی

درب های ضد سرقت داخلی از کیفیت بدی برخوردار نیستند که شاید بسا در تلاش برای نزدیک تر شدن به درب های درجه اول دنیا باشند. درب های ضد سرقت ایرانی را نمیشود به لحاظ قیمتی مقایسه کرد چرا که به دلیل شرایط ارزی بسیار قیمتشان پایین نشان میدهد.

به لحاظ ساختاری شباهت بیشتری به درب های ترک دارند و به لحاظ امنیتی از درب های چینی سر تر میباشند. شما میتوانید برای خرید درب ضد سرقت از محصول داخلی بهره ببرید، این درب ها قابل اعتماد نیز هستند.

این درب وطنی از قیمت متوسطی برخوردار می باشد و حتی می توان گفت که قیمت آن از مدل ترکی آن پایین تر ولی به لحاظ کیفیت از مدل چینی خود بسیار بالاتر می باشد و چون در ایران تولید می شود قیمت آن از درب ضد سرقت ترکی پایین تر است.

درب ضد سرقت سفارشی

اگر برای انتخاب یک درب ضد سرقت دچار وسواس و حساسیت هستید میتوانید با مشورت گرفتن از کارشناسان درب ضد سرقت درب خاص خود را سفارش دهید یا به اصطلاحی دربی سفارشی درخواست دهید که اندازه ، جنس، ظاهر و موارد دیگر آن را خودتان برای ساخت انتخاب کنید.

درب ضد سرقت تک لنگه

این مدل درب ضد سرقت، صد وپنج  در دویست و ده سانتی متر تولید میشود که البته نیاز به درخواست مشتری و یا بررسی کارشناس نصب درب دارد. این نوع درب ها از درب های معمولی ضد سرقت به شمار می آیند که سریعترین زمان تولید درب ضد سرقت شامل این نوع درب میباشد . درب های تک لنگه عرضی کمتر از 125 سانتی متر دارند و به علت تک لنگه بودن و وزن کمتر سرعت نصب سریعتری را هم در بر دارند که توسط فرد متخصص در زمینه نصب درب صورت میپذیرد.

درب ضد سرقت یک ونیم لنگه

درب ضد سرقت یک و نیم لنگه در حدود صد و چهل و پنج  در دویست و ده سانتی متر ساخته میشود که این نوع درب معمولا در ادارات ، منازل ویا ویلاها مورداستفاده و نصب قرار میگیرد.درب ضد سرقت یک و نیم لنگه به نسبت درب تک لنگه زمان تولید بیشتری را مطلبد. میزان عرض درب یک و نیم لنگه ضد سرقت از 125 سانتی متر تا 155 سانتی متر طراحی و تولید میشود. این نوع درب بیشتر به عنوان درب ورودی آپارتمان ها و یا ساختمان های اداری، تجاری و غیره کاربرد دارند هر چه عرض درب (تا سقف 155 سانتی متر) بیشتر باشد میزان امنیت آن هم بیشتر خواهد بود،

درب ضد سرقت دو لنگه

این مدل درب ضد سرقت از ضخیم ترین مدل های آن به شمار می آید و از امنیت بسازایی برخوردار است. درب ضد سرقت دو لنگه  دارای ضخامتی در حدود دویست  در دویست و ده سانتی متر میباشد. بیشتر مکان های خاص از این مدل درب بهره گیری دارند.

درب ضد سرقت دو لنگه از نوع بسیار با امنیت و با استقامت درب های ضد سرقت است که به لحاظ زمانی پس از سفارش مدت زمان بیشتری را برای ساخت آن باید صرف نمود چرا که ساختار محکم تری باید بر روی آن پیاده شود. عرض درب ضد سرقت دو لنگه از 155 سانتی متر الی 2 متر مورد ساخت قرار میگیرد که البته به طور استثنا بنا به درخواست مشتری فرای 2 متر هم قابل طراحی و ساخت میباشد. این نوع درب معمولا به عنوان ورودی اصلی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد، خیلی از درب های لابی که دیده اید درب های دو لنگه نیز هستند.

ویژگی های مهم درب های ضد سرقت استاندارد

 • -    لولاهای درب ضد سرقت استاندارد باید قابلیت تنظیم داشته باشند .
 • -    در بین چهارچوب درب و خود درب از نوار درزگیر برای جلوگیری از عبور گرد و غبار و ایجاد عایق صدا استفاده می شود .
 • -    باید بعد از اتمام اتصال چهارچوب درب حتما از صاف جوش و برش خوردن آن اطمینان حاصل کنید.
 • -    فضای بین چهارچوب و درب نباید بیش از چهار الی پنج میلی متر باشد چرا که در غیر این صورت به راحتی توسط سارق و به کمک یک میله قابل باز شدن خواهد بود.
 • -    ضخامت لنگه درب ضد سرقت را به میزان هفت سانتی متر و قطر ورق آن را یک و نیم میلی متر در نظر میگیرند.
 • -    در تمام سطح داخلی درب های ضد سرقت سه لایه ورق یک میل قرار گرفته شده و با یونولیت فضای های خالی دیگر جهت ایجاد عایق پر میشود.
 • -    یونولیت به کار رفته در فضای میانی درب دارای چهل و پنج میلی متر ضخامت میباشد.
 • -    گاهی اوقات هم از سنگ پشم برای ایجاد عایق ضد صدا و حرق استفاده میکنند.
 • -    قفل ضد سرقت به کار رفته در درب به گونه ای تعبیه شده است که در برابر اسید، برش و سوراخ کاری توسط مته مقاومت نشان میدهد.
 • -    داخل درب ضد سرقت با بتن یا پلاستو فوم پر میشود که از پلاستو فوم به علت وزن کمتر و مقاومت بالاتر بیشتر استفاده میشود.

نگهداری درب ضد سرقت

برای تمیز کردن و محافظت هم ظاهری و هم صحیح  از درب ضد سرقت از روش های مختلفی استفاده میکنند که باید به یکسری نکات در قبال آنها توجه داشت چرا که همان روش ها باعث از بین رفتن شرایط خوب ظاهری و یا حتی استحکام درب میشوند.
نکاتی که باید به آنها توجه کنید.

 • -    از مواد شیمیایی خاص برای پاک نمودن آلودگی درب به هیچ وجه استفاده نکنید. چرا که لایه پودری درب را از بین برده و جنس درب دیگر جوری نخواهد بود که در برابر آلودگی مقاومت کند.
 • -    ازاستفاده از پارچه های زبر برای کشیدن بر سطح درب جلوگیری کنید که باعث ایجاد خط و خش بر درب میشوند.
 • -    از زدن آب با فشار بالا بر سطح درب دوری کنید که زیرا که میتواند لایه پودری درب را بردارد. و همچنین از مقدار زیاد آب استفاده نکنید چرا که استفاده زیاد از آب برای درب چوبی باعث خراب شدن و آسیب جبران ناپذیر به درب میشود.
 • -     در صورتی که درب شما در جایی قرار دارد که از بارش و نم در امنیت نیست باید پس از بارش سطح آن را با پارچه ای نرم خشک کنید.
درب ضد سرقت رویه ترک با روکوب مدل A9

قابلیت انتخاب دستگیره و یرآق خاص : دارد ✓

دورفلز با قابلیت تعویض رویه : دارد ✓

عرض چهارچوب : قابل تولید با ساخت سفارشی 12 تا 30...

(16 نفر)
443 بار دیده شده
برند: doorsam

1,100,000 تومان

درب ضد سرقت رویه ترک با روکوب مدل A54

پین گاوصندوقی : 4 عدد

عایق : پلاستوفوم یا پشم سنگ

لولا : سه عدد لولا جوشی ترک

ابعاد استاندارد : 110*210 سانتی متر

(14 نفر)
578 بار دیده شده
برند: شرکت درسام

0 تومان

درب ضد سرقت رویه ترک با روکوب مدل D54

روکش های قابل تولید : چوب راش و چوب گردو آمریکایی

قابلیت تولید با ابعاد سفارشی : دارد ✓

دورفلز با قابلیت تعویض رویه : دارد...

(14 نفر)
349 بار دیده شده
برند: doorsam

9,600,000 تومان

درب ضدسرقت مدل D81_11 با روکوب

نوع رویه : 10 میل وارداتی ترک

شب بند : دارد ✓

دورفلز با قابلیت تعویض رویه : دارد ✓

عایق : پلاستوفوم یا پشم سنگ

(10 نفر)
372 بار دیده شده
برند: doorsam

10,400,000 تومان

درب ضد سرقت مدل D81_6 گردو با روکوب

نوع رویه : 10 میل وارداتی ترک

قابلیت تولید درب دو لنگه: : دارد ✓

قابلیت انتخاب دستگیره و یرآق خاص : دارد ✓

استراکچر داخلی :...

(10 نفر)
348 بار دیده شده
برند: doorsam

10,400,000 تومان

درب ضد سرقت مدل A10 گردو با روکوب

عایق : پلاستوفوم یا پشم سنگ

استراکچر داخلی : پروفیل کشی فلزی بهمراه ورق سرتاسری فلزی فورمینگ شده

لولا : سه عدد لولا جوشی...

(1 نفر)
299 بار دیده شده
برند: doorsam

13,000,000 تومان

درب مدل دوقاب ریشه گردو براق

روکش های قابل تولید : چوب راش و چوب گردو آمریکایی

روز بند : دارد ✓

پین گاوصندوقی : 4 عدد

عرض چهارچوب : قابل تولید با ساخت سفارشی 12...

(1 نفر)
381 بار دیده شده
برند: doorsam

13,100,000 تومان

درب ضد سرقت مدل A67 براق با تاج

پین گاوصندوقی : 4 عدد

عایق : پلاستوفوم یا پشم سنگ

عرض چهارچوب : قابل تولید با ساخت سفارشی 12 تا 30 سانتی متر

ابعاد استاندارد...

(1 نفر)
462 بار دیده شده
برند: doorsam

14,500,000 تومان

درب ضد سرقت مدل D64 گردو با دستگیره

نوع رویه : 10 میل وارداتی ترک

پین گاوصندوقی : 4 عدد

دورفلز با قابلیت تعویض رویه : دارد ✓

ابعاد استاندارد : 110*210 سانتی متر

(2 نفر)
350 بار دیده شده
برند: doorsam

10,400,000 تومان

درب ضد سرقت مدل A62 گردو با روکوب

قابلیت تولید درب دو لنگه: : دارد ✓

روز بند : دارد ✓

قابلیت انتخاب دستگیره و یرآق خاص : دارد ✓

ابعاد استاندارد : 110*210 سانتی...

(4 نفر)
373 بار دیده شده
برند: doorsam

12,100,000 تومان

درب ضدسرقت رویه ترک طوسی دو رنگ

قابلیت تولید با ابعاد سفارشی : دارد ✓

دورفلز با قابلیت تعویض رویه : دارد ✓

عایق : پلاستوفوم یا پشم سنگ

ضخامت فلز چهارچوب...

(13 نفر)
647 بار دیده شده
برند: doorsam

9,000,000 تومان

درب ضدسرقت رویه ترک D54 یرآق طلایی

پین گاوصندوقی : 4 عدد

دورفلز با قابلیت تعویض رویه : دارد ✓

عایق : پلاستوفوم یا پشم سنگ

عرض چهارچوب : قابل تولید با ساخت سفارشی 12...

(4 نفر)
353 بار دیده شده
برند: doorsam

8,900,000 تومان

درب ضد سرقت مدل A68 گردو با روکوب

روز بند : دارد ✓

استراکچر داخلی : پروفیل کشی فلزی بهمراه ورق سرتاسری فلزی فورمینگ شده

ابعاد استاندارد : 110*210 سانتی متر

یرآق...

(2 نفر)
344 بار دیده شده
برند: doorsam

11,300,000 تومان

مقاله های زیر مجموعه درب ضد سرقت | لیست قیمت

درب های ضد سرقت تک لنگه، یک ونیم لنگه و دو لنگه

درب های ضد سرقت تک لنگه، یک ونیم لنگه و دو...

درب های ضد سرقت تک لنگه، یک ونیم لنگه و دو لنگه درب های ضد سرقت به شکل ها و اندازه های مختلف طراحی و تولید میشوند که...

مشخصات فنی درب ضد سرقت و استاندارد های آن

مشخصات فنی درب ضد سرقت و استاندارد های آن

درب های ضد سرقت باید دارای استانداردهای خاصی باشند تا در به معنای واقعی ضد سرقت باشند در غیر این صورت تفاوتی میان...

نصب و آموزش نحوه تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت

نصب و آموزش نحوه تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت

آموزش نحوه تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت - به دلیل استحکام و مقاومت بالای ساختار درب ضد سرقت، استفاده از این نوع درب...

ابعاد درب ضد سرقت ترک، ایرانی، چینی

ابعاد درب ضد سرقت ترک، ایرانی، چینی

ابعاد درب ضد سرقت ترک ، چینی، ایرانی استاندارد، ابعاد درهای ضدسرقت یک لنگه و دولنگه موجود در بازار،نکات مهم در...

آیا تعویض درب قدیمی یا معمولی با درب ضد سرقت امکان پذیر است

آیا تعویض درب قدیمی یا معمولی با درب ضد سرقت...

آیا تعویض درب قدیمی با درب ضد سرقت امکان پذیر است؟آیا تعویض درب معمولی و چوبی با درب ضد سرقت بدون تخریب انجام می...

کلید کارگری درب ضد سرقت چیست - تعداد کلید درب ضد سرقت

کلید کارگری درب ضد سرقت چیست - تعداد کلید...

تعریف کلید کارگری درب ضد سرقت ، کلید کارگری درب ضد سرقت چیست ، چگونه کلید کارگری امنیت درب را افزایش می دهد ، درب...

آموزش نصب انواع درب ضد سرقت

آموزش نصب انواع درب ضد سرقت

نصب درب ضد سرقت کمی با نصب درب های معمولی فرق دارد .بنابراین قبل از خرید درب ضد سرقت نسبت به نصب آن آگاهی لازم را...

انواع درب ضد سرقت ترک،چینی،ایرانی،در ضد سرقت چوبی،فلزی،PVC ...

انواع درب ضد سرقت ترک،چینی،ایرانی،در ضد...

در بازار ایران انواع درب ضد سرقت از ایرانی و چینی و ترک گرفته تا جنس فلزی  و چوبی و ... که ممکن است...

طریق نصب،خرید و تعویض انواع قفل درب ضد سرقت

طریق نصب،خرید و تعویض انواع قفل درب ضد سرقت

همانطور که در بخش آشنایی با اجزای درب ضد سرقت گفتیم قفل یکی از بخش های لاینفک درب می باشد که اگر به درستی انتخاب...

آشنایی با انواع روکش درب ضد سرقت

آشنایی با انواع روکش درب ضد سرقت

روکش درب ضد سرقت یکی از اجزای اصلی درب ضد سرقت می باشد که باید توجه ویژه ای به آن داشت. درب ضد سرقت از دو روکش که...

نظرات شما درباره درب ضد سرقت | لیست قیمت
امتیاز: