درب لابی استیل

(1 نفر) | 1,112 بار دیده شده |
محصولی یافت نشد
کمپانی ها
نوع استیل درب های لابی علاوه بر محافظ امنیتی، از زیبایی خاص خود هم بهره مند است که طرح های آن را سازندگان آن به آن داده و یا توسط مشتری انتخاب میشود. البته امروزه برای صرفه جویی بیشتر در قیمت خرید، مشتریان سعی بر این دارند تا از طرح های ساده تر برای این مدل درب های لابی بهره ببرند.

آشنایی و معرفی درب لابی استیل

درب های لابی استیل در برابر فرسایش هوا و رطوبت تا میزان زیادی کیفیت و ظاهر خود را حفظ میکنند که از نکات برجسته آن میباشد. درب های( استنلس) استیل را با استفاده از ورق های استیل ضد زنگ و پروفیل های استیل و آهنی و متریال های دیگری چون شیشه و چوب تولید میکنند. استیل به کار رفته در ساخت این نوع درب ها معمولا ازنوع استیل 304 و یا استیل 316 می باشد.

درب لابی استیل طلایی

شاید با گفتن استیل بلافاصله رنگ نقره ای در ذهن شما تداعی شود اما باید بدانید که میتوان درب استیل را به رنگ طلایی هم تهیه نمود. درب های استیل به این رنگ بسیار خوشرنگ و جذاب بوده و در ورودی مکان های شیک تر و با کلاس بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند. برای تهیه درب استیل طلایی از ورق استیل طلایی 316 استفاده می شود. و برای شاسی کشی درب استیل طلایی معمولا از پروفیل آهنی و یا خود استیل استفاده می شود. استفاده از استیل طلایی به مراتب گران تر از استیل کرومی که دارای قیمتی پایین تر است میباشد.

ویژگی های درب لابی استیل

درب لابی استیل میتوانند با شیشه ترکیب شده و نوع خاص و زیباتری را از سری درب های استیل بوجود آورند به این صورت که شیشه در پشت و در قسمت مرکز تا به نزدیک لبه ها که خود استیل است قرار گرفته و نمای خاصی از ترکیب این دو بروز داده شود. البته باید که توجه داشت برای ورودی ها باید از جنس های خوب شیشه بهره برد تا با گذر زمان دچار مشکلات از قبیل شکستگی شیشه با کوچکترین برخوردی نشوید.

برای نصب این نوع درب باید نهایت دقت به کار گرفته شود که هم چهار چوب توان حفظ درب استیل را داشته باشد و هم اینکه خود چهار چوب به سادگی از جای خود با جوش و ضربه خارج نشود به نوعی باید هم جنس آن از نوع خوب و مقاومی باشد و هم اینکه به خوبی مورد نصب قرار گرفته باشد. معمولا برای لولاهای درب های استیل از جنس کروم استفاده میشود.

قیمت درب لابی استیل

به طور کلی شرایط درب های لابی استیل به گونه ای است که هم قیمت پایین و به صرفه تری را برای شما به همراه دارند و هم میتوانند جلوه خوب و حتی با کمی هزینه بیشتر، زیبایی خاصی به ساختمان  و ورودی شما ارائه کنند پس میتوانید با مراجعه به مراکز خرید درب های لابی، نوع استیل را برای ساختمان خود تهیه نمایید.

نظرات شما درباره درب لابی استیل
امتیاز: