درب ضد سرقت ترک اصل و مونتاژ ایران

(2 نفر) | 214,874 بار دیده شده |
کمپانی ها
در بازار درب های ضد سرقت بهترین و بالاترین کیفیت از نظر مشتریان و مصرف کنندگان این نوع درب ، بدون شک درب های ضد سرقت ترک هستند.اما در این میان بسیاری از سود جویان با توجه به اینکه درب ضد سرقت ترک …

درب ضد سرقت ترک

درب ضد سرقت ترک به عنوان یک درب ضد سرقت وارداتی که از کیفیت بالایی هم برخودار میباشد نوعی شناخته شده از درب ضد سرقت است. این درب از سری درب های ضد سرقت داخلی به نسبت کیفیت بیشتری داشته که البته خود تقلید کننده کیفیت بالاتری همچون درب های ایتالیایی میباشد. در بازار درب های ضد سرقت بهترین و بالاترین کیفیت از نظر مشتریان و مصرف کنندگان این نوع درب ، بدون شک درب های ضد سرقت ترک هستند.

اما در این میان بسیاری از سود جویان با توجه به اینکه درب ضد سرقت ترک از طرفداران بسیاری برخوردار هستند ،اقدام به معرفی نوع تقلبی این محصول به مصرف کنندگان میکنند .بنابراین با اطلاع داشتن از ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد درب های ضد سرقت ترکیه ای ، می توانید از اصل درب اطمینان حاصل نمایید و  اقدام درستی برای خرید درب ضد سرقت ترک کنید. در این مقاله تمامی ویژگی ها و معایب و مزایای درب ضد سرقت ترکیه ای را بیان خواهیم کرد .
درب های ضد سرقت ترک در ایران به دو صورت تولید و به فروش می رسد.

ویژگی و مشخصات فنی درب ضد سرقت ترک اصل

درب های ضد سرقت با توجه به محل مورد نظر و استانداردهای منحصر به فرد خودش دارای ویژگی های متفاوتی هستند.در های وارداتی از ترکیه به ایران از کیفیت بالایی برخوردار هستند. در ادامه برخی از ویژگی های مهم درب ضد سرقت ترک را با هم بررسی می کنیم.

استحکام و دوام بالای درب ضد سرقت ترک

درب های ضد سرقت ترکیه ای از استحکام و دوام بالایی برخوردار هستند زیرا دارای یک پنل ویا اسکلت فولادی ست که ما بین دو ورقه فولادی دیگر قرار می گیرد. همانطور که بار ها و بارها در سایت درب کالا گفته شد، درب های ضد سرقت ترک در برابر زلزله و آتش سوزی مقاوم هستند  و ممکن است آسیب کمی ببینند به همین دلیل درب های ضد سرقت ترک در ایران محبوبیت بالایی  دارند و جز پر فروش ترین کالا در بین درب های ضد سرقت هستند.
معمولا در برابر اسید ، برش ، مته، و یا اهرم کاری مقاومت بالایی دارند و به راحتی قابل آسیب دیدن نیستند.

تنوع رنگی و طرحی درب ضد سرقت ترکیه ای

تنوع رنگی و طرحی بسیار لوکس و شیک این نوع درب از دیگر ویژگی های درب ضد سرقت ترک محسوب می شود و تقریبا با هر نوع سلیقه و دکوراسیون سازگار می باشد.

چهارچوب درب ضد سرقت ترک

برعکس درب های معمولی ، درب ضد سرقت ترک از چند چهت به چهارچوب درب توسط پین های فولادی متصل می شوند. چهارچوب های درب ضد سرقت ترک با یک و نیم تا دو و نیم سانتی متر ضخامت ساخته میشوند. برای ارتباط ظاهری آن با درب میتوان رنگی متناسب با درب و یا حتی هماهنگی با محیط اطراف را برای چشم نوازی ظاهری سفارش داد.که دربین آنها و درب از نواری به عنوان درزگیر که ایجاد کننده عایق صدا و جلوگیری کننده از خروج گرما در زمستان و سرما در تابستان است به کار میبرند.

لولای درب ضد سرقت ترک

یکی از ویژگی هایی که باعث می شود درب ضد سرقت ترک از ویژگی های بهتری برخوردار باشد تعداد لولای به کار رفته در ساختار این نوع درب می باشد .معمولا در حالت کلی تعداد لولای درب ضد سرقت ترکیه ای بیشتر از دو عدد لولا می باشد زیرا باید قابلیت تحمل وزن بالای این درب را داشته باشد.
در بعضی از شرکت های ترک ، تعداد پین فولادی ثابت لولا بین 4 الی 6 عدد می باشد.

قفل درب ضد سرقت ترک

قفل این نوع درب ضد سرقت ترکیه ای دارای 8 زبانه متحرک و ثابت می باشد که از مقاومت و دوام بالایی برخوردار می باشد .در حال حاضر بهترین برند قفل درب ضد سرقت ترک در ایران ، کاله (Kale) می باشد که با استاندارد های درب ضد سرقت ترک نیز کاملا سازگار می باشد. بروی این مدل درب یک قفل شب بند و روز بند در بالای درب و قفل اصلی که در کنار دستگیره درب در پایین تعبیه شده است.
در درب های ضد سرقت ترک از قفل ترک بهره میبرند، که به لحاظ کیفیت و طراحی دارای اعتبار بالایی است  چرا که مهندسین آن در ساختار قفل از فولاد و آهن مقاوم و غیر قابل آسیب در برابر ضربه و حرارت بهره برده اند که باعث افزایش امنیت درب ها شده است. محبوبیت این قفل ها به گونه ای میباشد که برای اکثر درب های ضد سرقت داخلی از قفل های ترک وارد نموده و در درب های خود به کار میبرند.

کلید درب ضد سرقت ترک

تعداد کلید های درب ضد سرقت ترک حدودا 8 عدد می باشد که 3 عدد آن کلید کارگری و 5 عدد آن کلید اصلی کامپیوتری ست.

عایق درب ضد سرقت ترک

درب های ضد سرقت ترک به دلیل استفاده از یونولیت در فضاهای خالی آن از ورود صدا های مزاحم خارجه و بلعکس از خروج صداهای مختلف شما مانند تلوزییون از مکان خود جلوگیری به عمل می آورد. عایق بودن این درب ها تنها به مربوط به بخش صوتی آن نیست بلکه با استفاده از پشم سنگ که دارای نقطه ذوب بالایی است از حریق جلوگیری میکند که البته علاوه بر آن بر عایق صوتی شدن آن هم تاثیر میگذارد. برای مثال اگر در مکان شما حریقی اتفاق بیفتد درب شما اجازه خروج حریق از مکانتان تا مدتی یک ساعته را نخواهد داد و این فرصت برای شما بوجود می آید تا از محل گرفتار حریق بگریزید و جان خود را نجات دهید.

روکش (رویه) درب ضد سرقت ترکیه ای

معمولا رویه این مدل درب ها با ضخامت 8 الی 10 میلیمتر بروی درب نصب می شود که جنس آن از MDF  تهیه می شود.سپس بروی آن لایه از روکش PVC و یا چوب طبیعی قرار می دهند تا طرح های متنوعی ساخته شود.

  1. عایق این نوع درب در برابر حرارت از کیفیت بسیار خوبی تهیه شده است به نحوی که “درب ضد حریق” نیز به حساب می آید. عایق که ابتدایی ترین لایه درب در داخل ساختار می باشد ، از موادی مانند پشم سنگ نسوز برای جلوگیری از آتش گرفتن درب استفاده می شود.
نظرات شما درباره درب ضد سرقت ترک اصل و مونتاژ ایران
امتیاز:
افشار
پنجشنبه, 01 مهر 1400

مطالب سایتتون خیلی خوبه...