کلید کارگری درب ضد سرقت چیست - تعداد کلید درب ضد سرقت

کلید کارگری درب ضد سرقت چیست - تعداد کلید درب ضد سرقت
(3 نفر) | 3061 بار دیده شده | تاریخ انتشار: چهارشنبه, 15 بهمن 1399 | توان:0

تعریف کلید کارگری درب ضد سرقت

در اکثر مواقع قفل های درب ضد سرقت علاوه بر کلید های اصلی دارای ۲ کلید متفاوت می باشد که به اصطلاح به آن کلید کارگری درب ضد سرقت گفته می شود. کلید کارگری درب ضد سرقت برای نصاب درب ضد سرقت و یا کارگرانی که در حال ساخت و ساز خانه های نو ساز در حال رفت و آمد هستند کاربرد دارد. بعد از اتمام کار مالک به محض استفاده از کلید های اصلی با مغزی قفل تطابق پیدا کرده و به هیچ عنوان دیگر کلید های کارگری نمی توانند درب را باز کنند.

  کلید کارگری درب ضد سرقت

  چگونه کلید کارگری امنیت درب را افزایش می دهد

  • فقط خود مالک شخصا کلید های اصلی درب ضد سرقت را دارد. ۲ یا ۳ عدد کلید کارگری دست کارگران می باشد که پس از اتمام کار باطل می شوند.
  • در صورت نوساز بودن منزل ، کارگران با داشتن کلید های کارگری می توانند کار خود را انجام دهند و به منزل ورود یا خروج کنند و کلید های اصلی دست خود مالکین می باشد.
  • به هیچ عنوان نمی توان کلید های کارگری را کپی کرده و یا مجددا آن را ساخت که در صورت ساختن نیازمند وقت بسیار زیاد است که به نفع سارقین نمی باشد.

  آیا ساخت و یا کپی کلید های کارگری درب ضد سرقت امکان پذیر می باشد؟

  خیر. به هیچ عنوان نمی توان کلید های کارگری را کپی کرده و یا مجددا آن را ساخت زیرا ظاهر کلید اصلی با کلید کاگری متفاوت می باشد و این تفاوت می تواند از عمق شیار های روی کلید و یا نوک کلید ویا بستگی به طراحی شرکت تولید کننده داردو همانطور که گفته شد قفل درب ضد سرقت طوری طراحی شده است که کلید کارگری با تمامی مهره ها و چرخ دنده ها هماهنگ نمی باشد و زمانی که کلید اصلی وارد شد تمامی مهره ها طبق کلید اصلی تنظیم می شوند و دیگر کسی قادر به باز کردن درب با کلید های کارگری نمی باشد.

   درب ضد سرقت چند کلید دارد(تعداد کلید های درب ضد سرقت)

   تعداد کلید های درب ضد سرقت بستگی به کشور سازنده درب ضد سرقت دارد.

   • کلید درب های ضد سرقت چینی شامل 7 عدد می باشد که 5 کلید آن اصلی و 2 کلید آن کلید کارگری می باشد.
   • درب ضد سرقت ترک دارای 8 عدد کلید، که 5 کلید اصلی و 3 تای آن کلید کارگری است.

   تعداد کلید کارگری درب ضد سرقت

   آیا امکان کپی کردن کلید درب ضد سرقت وجود دارد؟

    یکی از ویژگی‌های کلید درب ضد سرقت که نقش بسزایی در امنیت آن دارد، کامپیوتری شدن این نوع کلید هاست که همین امر باعث شده است تا نتوان از روی آن کلید جدیدی ساخت. در مواقعی که ممکن است از روی کلید کپی ساخته شود، به زمان زیادی نیاز است تا مراحل ساخت کامل شود که امکان سرقت و دزدی را پایین می‌آورد زیرا سارقین نمی‌توانند  زمان زیادی را صرف سرقت کنند.

    کلید درب های معمولی و قدیمی را می‌توان به راحتی در کمتر از چند دقیقه ساخت و به راحتی درب را باز کرد به همین دلیل امروزه درب های ضدسرقت طرفداران بیشتری پیدا کرده است و حتی بسیاری که درب قدیمی و معمولی دارند به فکر تعویض درب قدیمی یا معمولی با درب ضد سرقت افتاده اند.

   درب ضد سرقت چند کلید دارد؟
   تعداد کلید های درب ضد سرقت بستگی به کشور سازنده درب ضد سرقت دارد.کلید درب های ضد سرقت چینی 7 عدد و درب ضد سرقت ترک 8 عدد می باشد .

   محصولات مرتبط کلید کارگری درب ضد سرقت چیست - تعداد کلید درب ضد سرقت

   مقاله های مرتبط کلید کارگری درب ضد سرقت چیست - تعداد کلید درب ضد سرقت

   آشنایی با انواع روکش درب ضد سرقت

   آشنایی با انواع روکش درب ضد سرقت

   روکش درب ضد سرقت یکی از اجزای اصلی درب ضد سرقت می باشد که باید توجه ویژه ای به آن داشت. درب ضد سرقت از دو روکش که بیرونی ترین لایه درب ضد سرقت می باشد ساخته می شود.

   مشخصات فنی درب ضد سرقت و استاندارد های آن

   مشخصات فنی درب ضد سرقت و استاندارد های آن

   درب های ضد سرقت باید دارای استانداردهای خاصی باشند تا در به معنای واقعی ضد سرقت باشند در غیر این صورت تفاوتی میان این درب ها با مدل درب های ساده وجود نخواهد داشت.ویژگی های درب ضد سرقت استاندارد به شرح زیر میباشد...

   طریق نصب،خرید و تعویض انواع قفل درب ضد سرقت

   طریق نصب،خرید و تعویض انواع قفل درب ضد سرقت

   همانطور که در بخش آشنایی با اجزای درب ضد سرقت گفتیم قفل یکی از بخش های لاینفک درب می باشد که اگر به درستی انتخاب نشود درب ضد سرقت شما با درهای معمولی هیچ تفاوتی ندارد.

   درب ضد سرقت چینی،ویژگی های و ساختار درب ضد سرقت چینی
   نظرات شما درباره کلید کارگری درب ضد سرقت چیست - تعداد کلید درب ضد سرقت
   امتیاز: