درب لابی چوبی

| 256,516 بار دیده شده |
کمپانی ها
اگر مسائل ویژه ای در انتخاب درب لابی برای شما دارای اهمیت است که شامل مواردی چون زیبایی و ظاهر جذاب درب میشود باید که خود را به سمت درب لابی چوبی سوق دهید چرا که پسند مدل چوبی برای شما محتمل تر خواهد بود.

درب لابی چوبی

درب های لابی چوبی علاوه بر اینکه دارای زیبایی خاصی نیزهستند که دلیل آن انعطاف پذیری راحت چوب برای طراحی بر روی آن است، همچنین دارای وزن کمی به نسبت درب های لابی فلزی هستند که این قضیه سبب نصب راحت آن و تحمل طولانی مدت و حتی ابدی وزن درب توسط لولاها میشود.

نوع چوبی درب های لابی علاوه بر اینکه دارای طراحی های منحصر به فردی هستند که میتواند به طور سفارشی برای مشتری انجام شود ، دارای رنگ های متنوعی هم نیز هستند که بسته به سلیقه شما قابل انتخاذ خواهد بود. برای ماندگاری بیشتر رنگ و طرح های داده شده به درب از رنگ های موجی استفاده میکنند که باعث افزایش طول عمر طرح و رنگ های روی درب میشود.

برخی ویژگی های درب لابی چوبی

 • درب های لابی چوبی دارای قیمت پایین تری به نسبت درب های فلزی هستند که سبب خریدی آسان تر برای مشتریان میشود.
 • مدل چوبی دارای مزیت خوبی همچون عایق بودن است که اول از همه از ورود و خروج صدا به خوبی مراقبت کرده و شاید مهمتر از آن این است که اجازه هدر رفت انرژی گرمایی داخل در هوای سرد زمستان و هوای خنک ایجاد شده توسط دستگاه های خنک کننده را در گرمای تابستان را نمیدهد.

انواع چوب درب های لابی چوبی

در ساخت درب های لابی چوبی از انوع مختلف چوب بهره گرفته میشود که میتوان به موارد زیر اشاره داشت.

 • چوب گردو : این نوع جنس از بهترین چوب هایی است که میتوان در ساخت درب لابی
   
  درب لابی
  به کار برد و دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر فشار و رطوبت است، چوب گردو در ساختار درب دارای یکنواختی خاصی بوده و نوعی سنگین از جنس های مختلف چوب به شمار می آید.
 • چوب راش : این نوع به نسبت چوب گردو ارزان قیمت تر بوده و سنگینی کمتری دارد. چوب راش هم دارای یکنواختی ویژه ای است و البته در برابر ضربه و حشرات مقاوم است.
 • چوب ماهون : این مدل رنگی روشن تر و مایل به سرخ دارد که باعث شده طرفداران بسیاری پیدا کند که البته علاوه بر این دارای مقاومت مناسبی در برابر رطوبت و تغییرات دمایی محیط میباشد.
 • چوب افرا : چوب افرا دارای تراکم و سنگینی زیادی بوده و رنگ آن مایل به کرم است، این مدل به برای درب لابی معمولا کمتر مورد استفاده واقع میشود.
 • چوب بلوط : از وزنی متوسط برخوردار بوده و دارای رنگ قهوه ای روشن میباشد که البته باز هم کمی تیره به نظر می آید و کم وبیش مورد استفاده است.
 • چوب والسا : از پر استفاده ترین جنس هایی است که برای درب لابی چوبی به کار میرود. این جنس به علت دارا بودن قیمت مناسب و شکل پذیری راحت آن علاوه بر مستحکم بودن به لحاظ امنیتی است که طرفداران زیادی را تحت سلطه خود در آورده است.

 

نظرات شما درباره درب لابی چوبی
امتیاز: