درب لابی ورودی

| 10,676 بار دیده شده |
کمپانی ها
هر ساختمانی چه از نوع  اداری و چه مسکونی نیازمند جذابیت های ظاهری خود است که این زیبایی میتواند در امر خرید و فروش و موارد دیگری چون رفت و آمدی با حس بهتر و شیک تر را به نسبت محلی که فرد در آن حضور پیدا میکند به طور روزانه تجربه کند.

آشنایی با درب لابی ورودی

درب لابی ورودی به این علت که به عنوان یک ورودی اصلی شناخته  میشود نیازمند این است که دارای جنس و کیفیت مستحکمی در ساختار آن به کار رفته باشد یعنی اینکه بسته به نوع طراحی به کار گرفته شده مثل نوع فلزی، چوبی و شیشه ای از بهترین اجناس به کار گرفته شده تا درب ورودی از حداقل ایمنی ها و امنیت های لازمه برخوردار شود.

درب لابی ورودی چوبی

نوع چوبی درب های ورودی دارای بهترین طراحی ها به جهت زیبایی میباشد که به دلیل این است که چوب، پتانسیل بالایی در حالت پذیری دارد.
برای ورودی های چوبی باید از جنس های چوب محکمی بهره گرفت تا امکان آسیب و درهم شکستن درب برای سارقان وجود نداشته باشد یعنی برای مثال خیلی بهتر است که از چوب گردو استفاده شود، نوع گردو مقاوم ترین مدل چوب است که خیال ساکنان ساختمان را راحت مینماید.
همچنین برای یراق آلات درب چوبی باید از جنس هایی استفاده شود که از کیفیت خوبی بهره مند باشند چرا که در غیر این صورت هر سارقی با کوچکتین ایجاد آسیب و تغییری در ساختار و حالت برای مثال دستگیره و قفل درب ممکن است بتواند به محل مربوطه متجاوز شود. پس باید این نوع مراقبت ها حساسیت ها را به منظور کاربرد صحیح درب در نظر داشت.

درب لابی ورودی فلزی

درب های ورودی فلزی همانطور که مشخص است بهترین جنس برای داشتن دربی پایدار است. اما فلزی بودن به معنای داشتن نیست چرا که احتمال وجود فلز ضعیف کاربرد درست درب را دچار مشکل میکند و احتمال وقوع هر نوع اتفاقی در آن میرود. یعنی امکان دارد درب در اثر حرارت با درجه پایین توسط سارقین به سادگی از هم وا رود و یا بوسیله رطوبت در طی مدت زمانی کوتاه دچار زنگ زدگی شود که همگی موارد یعنی نبود امنیت برای درب ورودی. پس حواستان باید باشد که از فلزی همچون آلیاژ در ساختار درب استفاده شده باشد تا امنیت درب تظمین شود هر چند که باید برای رنگ آن هم از مواردی استفاده شود که درب در برابر نم نفوذی را نداشته باشد.

درب ورودی لابی شیشه ای

درب لابی ورودی شیشه ای نوعی از درب های ورودی به حساب می آید که بیشتر در قسمت های بالا نشین شهر به علت رفت و آمد کمتر مورد استفاده قرار میگیرد، اما به هر حال فارق از مکان مورد استفاده، این درب ها نیازمند جنس هایی از شیشه هستند که با کوچکترین برخورد دچار شکستی و از بین رفتن امنیت نشوند، یعنی برای درب های لابی ورودی شیشه ای باید که از شیشه های استین گلاس به طور ترکیبی با چوب و یا تماما شیشه به کار برده شود که دیگر نهایت تلاش برای حفظ امنیت این مدل به کار گرفته شده باشد.  

 

نظرات شما درباره درب لابی ورودی
امتیاز: