درب ضد سرقت ترک و مونتاژ ایران

درب ضد سرقت ترک و مونتاژ ایران
| 1201 بار دیده شده | تاریخ انتشار: یکشنبه, 01 اسفند 1400 | توان:0

درب ضد سرقت ترک

در بازار درب های ضد سرقت بهترین و بالاترین کیفیت از نظر مشتریان و مصرف کنندگان این نوع درب ، بدون شک درب های ضد سرقت ترک هستند.

اما در این میان بسیاری از سود جویان با توجه به اینکه درب ضد سرقت ترک از طرفداران بسیاری برخوردار هستند ،اقدام به معرفی نوع تقلبی این محصول به مصرف کنندگان میکنند .بنابراین با اطلاع داشتن از ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد درب های ضد سرقت ترکیه ای ، می توانید از اصل درب اطمینان حاصل نمایید و  اقدام درستی برای خرید درب ضد سرقت ترک کنید. در این مقاله تمامی ویژگی ها و معایب و مزایای درب ضد سرقت ترکیه ای را بیان خواهیم کرد .

درب های ضد سرقت ترک در ایران به دو صورت تولید و به فروش می رسد.

ویژگی درب ضد سرقت ترک اصل

درب های ضد سرقت با توجه به محل مورد نظر و استانداردهای منحصر به فرد خودش دارای ویژگی های متفاوتی هستند.در های وارداتی از ترکیه به ایران از کیفیت بالایی برخوردار هستند. در ادامه برخی از ویژگی های مهم درب ضد سرقت ترک را با هم بررسی می کنیم.

استحکام و دوام بالای درب ضد سرقت ترک

درب های ضد سرقت ترکیه ای از استحکام و دوام بالایی برخوردار هستند زیرا دارای یک پنل ویا اسکلت فولادی ست که ما بین دو ورقه فولادی دیگر قرار می گیرد. همانطور که بار ها و بارها در سایت درب کالا گفته شد، درب های ضد سرقت ترک در برابر زلزله و آتش سوزی مقاوم هستند  و ممکن است آسیب کمی ببینند به همین دلیل درب های ضد سرقت ترک در ایران محبوبیت بالایی  دارند و جز پر فروش ترین کالا در بین درب های ضد سرقت هستند.

معمولا در برابر اسید ، برش ، مته، و یا اهرم کاری مقاومت بالایی دارند و به راحتی قابل آسیب دیدن نیستند.

تنوع رنگی و طرحی درب ضد سرقت ترکیه ای

تنوع رنگی و طرحی بسیار لوکس و شیک این نوع درب از دیگر ویژگی های درب ضد سرقت ترک محسوب می شود و تقریبا با هر نوع سلیقه و دکوراسیون سازگار می باشد.

چهارچوب درب ضد سرقت ترک

برعکس درب های معمولی ، درب ضد سرقت ترک از چند چهت به چهارچوب درب توسط پین های فولادی متصل می شوند.

لولای درب ضد سرقت ترک

یکی از ویژگی هایی که باعث می شود درب ضد سرقت ترک از ویژگی های بهتری برخوردار باشد تعداد لولای به کار رفته در ساختار این نوع درب می باشد .معمولا در حالت کلی تعداد لولای درب ضد سرقت ترکیه ای بیشتر از دو عدد لولا می باشد زیرا باید قابلیت تحمل وزن بالای این درب را داشته باشد.

در بعضی از شرکت های ترک ، تعداد پین فولادی ثابت لولا بین 4 الی 6 عدد می باشد.

قفل درب ضد سرقت ترک

قفل این نوع درب ضد سرقت ترکیه ای دارای 8 زبانه متحرک و ثابت می باشد که از مقاومت و دوام بالایی برخوردار می باشد .در حال حاضر بهترین برند قفل درب ضد سرقت ترک در ایران ، کاله (Kale) می باشد که با استاندارد های درب ضد سرقت ترک نیز کاملا سازگار می باشد.

بروی این مدل درب یک قفل شب بند و روز بند در بالای درب و قفل اصلی که در کنار دستگیره درب در پایین تعبیه شده است.

کلید درب ضد سرقت ترک

تعداد کلید های درب ضد سرقت ترک حدودا 8 عدد می باشد که 3 عدد آن کلید کارگری و 5 عدد آن کلید اصلی کامپیوتری ست.

روکش (رویه) درب ضد سرقت ترکیه ای

معمولا رویه این مدل درب ها با ضخامت 8 الی 10 میلیمتر بروی درب نصب می شود که جنس آن از MDF  تهیه می شود.سپس بروی آن لایه از روکش PVC و یا چوب طبیعی قرار می دهند تا طرح های متنوعی ساخته شود.

 

  1. عایق این نوع درب در برابر حرارت از کیفیت بسیار خوبی تهیه شده است به نحوی که “درب ضد حریق” نیز به حساب می آید. عایق که ابتدایی ترین لایه درب در داخل ساختار می باشد ، از موادی مانند پشم سنگ نسوز برای جلوگیری از آتش گرفتن درب استفاده می شود.

درب ضد سرقت ترک مونتاژ ایران

این نوع درب ها در ایران به کمک دستگاه های پیشرفته اسمبل می شوند .معمولا قطعات تولید شده در کشور ترکیه به کارخانه های ما وارد و عملیات سرهم بندی یا اسمبل شروع می شوند که از نظر کیفیت هم سطح همان درب های ضد سرقت ترک اصل هستند.

  1. عایق درب های ترک مونتاژ ایران همانند درب اصل ترک در برابر حرارت و آتش یوزی مقاوم می باشد زیرا قطعات درب عینا و بدون درستکاری از ترکیه وارد کارخانه های ما می شوند.
  2. ورق فلزی استفاده شده یا به صورت وارداتی به درب نصب می شوند یا از ورق های ایرانی استفاده می شود البته می توان گفت با توجه به منابع غنی فلزات در ایران می توان با همان کیفیت ترک تولید و نصب کرد.ضخامنت آنها زیر یک میل می باشد.

محصولات مرتبط درب ضد سرقت ترک و مونتاژ ایران

مقاله های مرتبط درب ضد سرقت ترک و مونتاژ ایران

طریق نصب،خرید و تعویض انواع قفل درب ضد سرقت

طریق نصب،خرید و تعویض انواع قفل درب ضد سرقت

همانطور که در بخش آشنایی با اجزای درب ضد سرقت گفتیم قفل یکی از بخش های لاینفک درب می باشد که اگر به درستی انتخاب نشود درب ضد سرقت شما با درهای معمولی هیچ تفاوتی ندارد.

مشخصات فنی درب ضد سرقت و استاندارد های آن

مشخصات فنی درب ضد سرقت و استاندارد های آن

درب های ضد سرقت باید دارای استانداردهای خاصی باشند تا در به معنای واقعی ضد سرقت باشند در غیر این صورت تفاوتی میان این درب ها با مدل درب های ساده وجود نخواهد داشت.ویژگی های درب ضد سرقت استاندارد به شرح زیر میباشد...

درب ضد سرقت چینی،ویژگی های و ساختار درب ضد سرقت چینی

درب ضد سرقت چینی،ویژگی های و ساختار درب ضد سرقت چینی

درب های ضد سرقت چینی جز پرطرفدارترین درب های امنیتی در ایران بعد از درب ضد سرقت ترک می باشند.چه دلیلی باعث شده است که درب ضد سرقت چینی طرفداران خودش را پیدا کند؟

انواع درب ضد سرقت ترک،چینی،ایرانی،در ضد سرقت چوبی،فلزی،PVC ...
نظرات شما درباره درب ضد سرقت ترک و مونتاژ ایران
امتیاز: