درب ضد سرقت ایرانی | لیست قیمت

| 172,630 بار دیده شده |
کمپانی ها
در این بخش شمامی توانید با درب های ضد سرقت ایرانی اشنا شوید .اجزای درب ضد سرقت ایرانی و ویژگی های آن در اینبخش بیانشده تا بتوانید در هنگام خرید بهترین خرید را داشته باشید و با دانش کافی به دنبال این محصول پرفروش در سال های اخیر در بازار ایران باشید.لیست قیمت درب ضد سرقت ایرانی را میتوانید به همراه نمایندگان و فروشندگان آن در همین صفحه دنبال کنید.

آشنایی با درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت ایرانی به  نوعی  از درب های تقلید شده از درب های طرح ترک و یا چینی هستند. بسیاری از مشتریان به دلیل دیدگاه نادرستی که از اجناس داخلی دارند از خرید درب های داخلی اجتناب میکنند که این اشتباه است چرا که بسیاری از همین مشتریان با راهنمایی و خرید درب ضد سرقت ایرانی از خرید خود به علت کیفیت مناسب و استاندارد و همچنین قیمت به صرفه تر آن احساس رضایت کردند. امروزه در داخل کشور از ابزار های پیشرفته تری برای تولید درب ضد سرقت ایرانی استفاده میشود که از دلایل رقابتی تر شدن آنها نسبت به درب های خارجی است.

اجزای درب ضد سرقت ایرانی

 • روکش درب ضد سرقت ایرانی : درب ضد سرقت داخلی و یا همان ایرانی با روکش های چوب داخلی و یا حتی خارجی اللخصوص ترک تولید میشود که روکش ترک آن از قیمت بیشتری هم برخوردار است. در موارد دیگر هم در ساخت درب ها از روکش ام دی اف و یا پی وی سی بهره گرفته میشود که کیفیت متفاوت تری را دارد.
 •  قفل درب ضد سرقت ایرانی :  در درب های تولید داخل معمولا از سه قفل ثابت و پنج قفل کلیدی بهره میبرند که به طور کلی چیزی در حدود هشت قفل در درب به کار میرود که نشان از ایمنی و امنیت بالای درب تولید داخل دارد. البته باید این نکته را متذکر شد که برخی تولید کنندگان داخل از قفل های ترک و چینی برای درب خود استفاده میکنند.
 •  وزن و ابعاد درب ضد سرقت ایرانی : وزن درب داخلی چیزی در بین و حدود 80 تا100 کیلوگرم میباشد که هر چه سنگین ترباشد شرایط بهتری را به لحاظ امنیتی خواهد داشت. ابعاد درب هم باید به این گونه باشد که عرض آن 105 تا110 وطول آن 105تا212 باشد.
 •  تک لنگه و چند لنگه بودن درب ضد سرقت ایرانی  : درب ضد سرقت ایرانی از تک تا چند لنگه مانند  دو لنگه تولید میشود که بسته به نیاز شما دارد.

تفاوت درب ضد سرقت ایرانی با ترک

درب های ضد سرقت با تقلید از درب های ایتالیایی وارد عرصه رقابت شدند و ما هم با تقلید از همسایه ترک شروع به تولید درب ضد سرقت نمودیم با این تفاوت که درب ضد سرقت ترک از کیفیتی بهتر و تولیدی بومی تر برخوردار است ولی درب ضد سرقت ایرانی بومی کامل نیست و بعضی از اجزا وارداتی هستند هرچند که بعداز مدتی با توجه به ظرفیت داخل شروع به تولید اجزای اصلی همچون موارد لولا و ... نموده شده. برای استفاده از موارد تخصصی همچون قفل معمولا از قفل های ترک استفاده میکنند.

تفاوت درب ضد سرقت ایرانی با چینی

درب های ضد سرقت چینی در گذشته بازار ایران را تحت تصرف خود داشتند اما امروزه درب ضد سرقت داخلی به کمک تحریم ها و گرونی درب چینی توانسته اند بخش عمده ای از بازار را نصیب خود کنند. تفاوت درب صد سرقت ایرانی با چینی به طور عمده در لایه فلزی به کار رفته در آنها به دلیل استفاده دو لایه فلزی در روکش درب چینی وبه کارگیری یک لایه در نوع ایرانی آن میباشد.

ویژگی های درب ضد سرقت ایرانی

 • -    دارای یک یا دو لایه فلزی هستند که دو لایه آن در تولیدات معمول نیست و معمولا به طور تک لایه تولید میشوند واینکه  وجود لایه فلزی برای جلوگیری از ورود به منزل با زدن ضربه به درب و شکستن آن است.
 • -    دارای عایق صوتی بودن از خوبی های قابل حس به طور همیشگی است و دلیل آن جلوگیری از عبور صداهای مزاحم چه ازداخل به خارج و چه از خارج به داخل است.
 • -    درب ضد سرقت ایرانی دارای سه عدد لولای فلزی از داخل است که و به گونه ای طراحی شده اند که نتوان آن ها را اهرم نمود که این کار را سارقان انجام میدهند.
 • -    جلوگیری از ورود گرد و غبار ، سرما و گرما به داخل با استفاده از زه بر بین چهارچوب و لنگه درب که بسیار به صرف جویی کمک میکند.
 • -    با به کار رفتن پشم شیشه در داخل درب از ورود و خروج آتش  داخل ساختمان درهنگام حریق جلوگیری میشود.
 • -    اگر به دنبال سلایق مختلفی برای انتخاب درب هستید ایرادی وجود ندارد چرا که درب ضد سرقت ایرانی با انواع طرح و روکش و حتی به صورت سفارشی در دسترس است و میتوانید هر کدام را که خواستید سفارش دهید.
 • -    قفل شب بند جزیی از درب است که وجودش الزامی میباشد چرا که در مواردی که درب منزل توسط کسی زده میشود ولی از چشمی چیزی مشخص نیست و شما درب را باز میکنید برای داشتن امنیت از قفل شب بند بهره گرفته میشود تا درب اندکی قادر به باز شدن باشد و از موارد احتمالی جلوگیری نماید. پس باید بدانید که این قفل در درب ضد سرقت ایرانی هم به کار میرود.
 • -    چشمی های به کار رفته در درب ضد سرقت از داخل بسیار دارای دید کامل و مورد نیاز هستند و مشکلی در این زمینه برای شناخت وتشخیص افراد مقابل دربتان نخواهید داشت.
 • -    استاندارد بودن درب های ضد سرقت ایرانی از دیگر ویژگی های آن است که بسیار مورد توجه است چرا که این قضیه به کمک واردات درب ترک در ابتدا و تقلید از ساختارآن رخ داده است که باعث شباهت بالای درب داخلی با سایر درب های خارجی میشود.
 • -    استفاده از قفل الکترونیک در برخی درب های ضد سرقت با سفارش مشتری از ویژگی های جالب دیگر درب ضد سرقت ایرانی است.

قیمت درب ضد سرقت ایرانی

قیمت درب ضد سرقت داخلی به علت به کارگیری بسیاری از ظرفیت های داخلی در ساختارعمده آن از جمله لایه فلزی و فولادی آن دارای قیمت مناسب تری بوده و خرید آن مقرون به صرفه میباشد. قیمت درب ضد سرقت ایرانی بستگی به اجزای به کار رفته در آن میباشد برای مثال اگر در قسمت های داخلی درب از اجزای وارداتی خارجی بیشتری استفاده شود قیمت آن بالاتر میرود ولی اگر از محصولات داخلی بیشتری استفاده شود قیمت پایین تری خواهد داشت هرچند که از کیفیت آن کاسته خواهد شد پس به طور کلی هر چه درب گران تر، کیفیت آن بهتر است. مثلا ممکن است از چند قفل ترکیبی در درب به کار گرفته شود که باعث جلوگیری بیشتر از ورود غیر مجاز و دستبرد میشود.
در کل درب ضد سرقت ایرانی نوعی از درب ضد سرقت است که دارای کیفیت کافی بوده و هرشخصی میتواند از هر لحاظی روی آن حساب باز کند.

 

نظرات شما درباره درب ضد سرقت ایرانی | لیست قیمت
امتیاز: