درب ضدحریق شیشه ای | لیست قیمت و فروشندگان درب ضد حریق شیشه ای

| 1,842 بار دیده شده |
اگر در ساختمان های اداری و از جمله بیمارستان ها و آزمایشگاه های مختلف زیستی حضور پیدا کنید متوجه وجود درب های شیشه ای برای ورودی و خروجی های مختلف میشوید که همگی این موارد نشان دهنده پر طرفدار بودن نوع درب های شیشه ای برای نصب میباشد

آشنایی با درب های ضد حریق شیشه ای

 باید این را بدانید که در ساختمان های بلند و در واقع با طبقات زیاد درب شیشه ای از نوع ضد حریق بوده و همچنین در جای مختص خود نصب شده باشند به گونه ای که این درب ها در قسمت های مختلف ورود و خروج و همچنین در خروجی های اضطراری باید نصب شده باشند.
درب های ضد حریق شیشه ای به نسبت درب های ضد حریق دیگر دارای مقاومت کمتری هستند اما این بدین معنا نیست که کاربرد مفید خود را نداشته باشند بلکه به میزان کافی توانایی مقاومت در برابر حریق را به اندازه فرصت داشتن زمانی برای خروج افراد فراهم می آورند.
درب ضد حریق شیشه ای تک لنگه دارای عرضی در حدود 75 سانتی متر و نوع دو لنگه آنها دارای عرضی 115 سانتی متری میباشد که نوع تک لنگه بیشتر برای خروجی های اضطراری و نوع دو لنگه در خروجی سالن های بزرگ و پر جمعیت به کار میرود. توجه داشته باشید که وجود دودبند برای درب های شیشه ای ضد حریق کاملا الزامی است وگرنه در هنگام حریق دچار مشکلات بزرگی خواهید شد.

انواع درب ضد حریق شیشه ای

خوب است بدانید درب های شیشه ای ضد حریق دارای انواع مختلفی میباشند که نوع باز و بسته شوی متفاوتی را در بر دارد.

درب ضد حریق شیشه ای لولایی

این مدل از ساده ترین مدل های درب شیشه ای ضد حریق به شمار میرود که درب با تکیه بر لولای خود باز و بسته شده و اصولا در قسمت های عادی چون ورودی اتاق به کار میرود.

درب ضد حریق شیشه ای کشویی

این مدل از بهترین انواع درب ضد حریق شیشه ای است که یا به صورت دستی و یا به شکل اتوماتیک کاربرد خود را نمایان میسازد به گونه ای که بیشتر در مکان های پر تردد به منظور ایجاد راحتی برای عابرین مورد استفاده قرار میگیرد.

درب ضد حریق شیشه ای تاشو

استفاده اصلی از این مدل ها در ورودی های کم تردد صورت میپذیرد چرا که نوع باز و بست آن این اقتضا را میدهد.

درب های ضد حریق شیشه ای تلسکوپی

مدل تلسکوپی برای ورودی و یا خروجی های بسیار شلوغ و پر رفت و آمد نصب میگردد و به این دلیل است که باز شویی با ابعاد زیاد دارد که اجازه عبور چند فرد را به طور همزمان میدهد.
بیشتر درب های ضد حریق شیشه ای به گونه ای است که بخشی از آن ثابت و بخشی دیگر متحرک میباشد.

نظرات شما درباره درب ضدحریق شیشه ای | لیست قیمت و فروشندگان درب ضد حریق شیشه ای
امتیاز: