درب داخلی اچ دی اف (HDF)

| 2,165,037 بار دیده شده |
کمپانی ها
درب داخلی از جنس اچ دی اف یکی از بهترین مدل های درب داخلی به شمار می آید که در بسیاری از واحدها مورد استفاده قرار گرفته است.

آشنایی با درب داخلی اچ دی اف (HDF)

انواع درب داخلی اچ دی اف

درب تمام چوبی اچ دی اف

اصلی ترین نوع اچ دی اف و در واقع نوع خالص آن همین مدل تمام چوبی است که به طور تو پر درب از اچ  دی اف تشکیل شده و دارای مقاومت و پایداری کارآمدی میباشد.

درب با روکش اچ دی اف

نوعی از درب که برای ساخت روکش آن از اچ دی اف استفاده میشود در واقع دارای فضای داخلی با قسمت های خالی و یا پر شده از پشم سنگ که عایق بسیار خوبی برای هدر نرفتن انرژی و یا جلوگیری از عبور صداهای اضافی است میباشد و اینکه میزان پایداری کمتری به نسبت درب های تو پر دارد.

مشخصات درب داخلی اچ دی اف

 

  • -    روکش های درب اچ دی اف به علت مقاوم سازی بهتر از روکشی با ضخامت بالا برخوردار میشوند برای مثال ضخامت آنها به مقدار میانگین پنج میلی متر میرسد.
  • -    درب داخلی از جنس اچ دی اف بیشتر برای اتاق های داخل واحدها مورد استفاده قرار میگیرد.
  • -    اگر در ساختار اصلی درب از اچ دی اف استفاده شود در این صورت به طور معمول برای روکش آن از پی وی سی  و یا  سی ان سی استفاده میگردد.
  • -    ابعاد درب های داخلی اچ دی اف دارای طول و عرض کمتری به نسبت درب های ورودی اصلی هستند اما بازهم در عین حال سازنده درب میزان ابعاد لازم را اندازه گیری میکند.
  • -    رویه های مورد استفاده برای ساخت درب از کشورهای چین و ترکیه وارد کشور شده و مورد استفاده قرار میگیرد

قیمت درب داخلی HDF

قیمت درب های اچ دی اف به نسبت نوع به کار گیری اچ دی اف در ساختار درب متغیر است. اگر در ساخت بدنه اصلی درب از اچ دی اف استفاده گردد و برای روکش آن از جنس های با کیفیت پایین تر بهره گرفته شود به نسبت وقتی که برای روکش درب از اچ دی اف استفاده شده و برای بدنه اصلی از جنس با کیفیت پایین تر بهره گرفته شود درب دارای قیمتی گران تر نیز خواهد بود.
از موارد خاصی که درب های اچ دی اف بسیار مورد استفاده هستند، نصب آنها به عنوان درب سرویس های بهداشتی و حمام است که البته با توجه به شرایط رطوبتی موجود در این گونه موارد از لایه رنگی پلی اورتان بهره میبرند که در برابر نم مقاومت داشته و از نفوذ آن به ساختار داخلی درب جلوگیری به عمل می آورد.


اگر به دنبال درب داخلی با کاربرد بالا و قیمتی مناسب هستید درب داخلی اچ دی اف میتواند پاسخگوی نیاز شما باشد.

 

نظرات شما درباره درب داخلی اچ دی اف (HDF)
امتیاز: